czwartek, 31 grudnia 2015

Tak było w 2015 r.To już mój 3 przegląd roku. Poprzednie możecie znaleźć tutaj (2013 r. i 2014 r.). Zawsze było w zdjęciach, lecz tym razem kilka informacji.PATRYCJA.

Rok zaczął się od imprezy choinkowej w przedszkolu, na której Pati była jako wróżka kwiatowa.

Następnie było przedstawienie  z okazji dnia dziadka i babci. Na początku roku wypadł Pati pierwszy ząb :)


Bawiliśmy się na Olimpiadzie zimowej. Widzicie nas? Byłyśmy w drużynie niebieskiej.
Byliśmy w zoo w Warszawie.

       

Oraz na przedszkolnym pikniku.


W maju Patrycja skończyła 6 lat. Bez niespodzianki się nie obyło. Tym razem to nie przyjęcie tylko wyprawa do parku dinozaurów.
Oczywiście przyjęcie też było :)


Na koniec przedszkola Pati występowała w przedstawieniu Calineczka na prawdziwej scenie.W wakacje nic ciekawego się nie działo, natomiast po wakacjach moja 6 latka poszła do pierwszej klasy o profilu sportowym. Rok rozpoczęliśmy od wspólnego pikniku :)


Na zdjęciu pan od w-f z którym dzieciaki mają 7 godz. zajęć w tygodniu.

W październiku odbyło się ślubowanie klas pierwszych.Było ślubowanie, a już grudzień. Na mikołajki poszliśmy z klasą do muzeum. 


Na koniec roku oczywiście święta. Wigilię wyprawiałam w tym roku ja.

                      

A co u KUBY?Początek 2015 r. to dla Kuby pierwsza średnia w klasie czwartej na półrocze. Kuba trafił na tablicę najlepszych z najlepszych z średnią 5.09, oraz z 100% frekwencją. Na koniec roku średnia się nie zmieniła.


Kuba jako jedna z 3 osób z klasy za pierwszym razem zdał na kartę rowerową :) W innych czwartych klasach frekwencja zdawalności była podobna.
W czerwcu Kuba obchodził 11 urodziny. Mam już nastolatka w domu :O


W wakacje syn trochę poszalał w parku linowym. Mieliśmy ubaw po pachy :)


Po wakacjach piąta klasa. Nauka, konkurs, wyrwanie zęba, pierwszy w życiu pobyt w szpitalu (na szczęście krótki).Zapomniałabym o ważnym wyróżnieniu. Kuba został wyróżniony tytułem klasowego życzliwka :)

Dochodzimy do końca roku i świąt.


A ja. No cóż oprócz schudnięcia 13 kg., przefarbowania na blond i sprawienie sobie nowych okularów oraz zgłoszenie się do 3 klasowej i rola klasowego fotografa i nie tylko, u mnie nic ciekawego się nie dzieje :)

A to ja na babskiej imprezce :) WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO W NOWYM

2016 ROKU !


TOP