niedziela, 31 sierpnia 2014

Międzynarodowy dzień blogera.


Międzynarodowy dzień blogera jest właśnie dziś 31 sierpnia. Według tradycji powinno się zarekomendować 5 blogów, które lubi się czytać.                                                                                                                                                                                                                                                                                              


Nigdy tego nie robiłam, bo czytam bardzo wiele blogów o bardzo różnej tematyce. Czytam je z różnych powodów. U jednych ciągle się coś dzieje, bo stado chłopaków i szalony labrador ma coraz to ciekawsze pomysły, że ja chyba bym oszalała. Uwielbiam też włoskie klimaty. Lubię blogi prezentujące fajne książki, zabawki. Jeszcze na innych są śliczne zdjęcia np. z boskim chłopcem, a fotografię uwielbiam. Inne blogi mają zabawną treść, ciekawe przepisy. Uwielbiam też blogi hand made. Podziwiam mamy, które są bardzo twórcze i wymyślają swoim pociechom niesamowite zabawy itd. itp. Więc jak miałabym wybrać 5 blogów. Reszta przecież nie jest gorsza :)


Jednak zarekomenduje Wam jedną, jedyną blogerkę.

Chciałabym, aby w tym naszym nie do końca fajnym blogowym świecie, wszyscy blogerzy byli tacy jak Ona. To najwspanialsza blogerka, jaką udało mi się poznać. Bardzo przyjazna, o wspaniałej osobowości, nie ma w niej zawiści za grosz. Nigdy nie przechodzi obok potrzebującej osoby obojętnie. Zawsze można na niej polegać :) Mam nadzieję, że kiedyś nasze rodziny się spotkają :)

Ciekawi jesteście o kim piszę ? Jeśli tak zapraszam Was do Niej o TUTAJ

TOP