poniedziałek, 2 czerwca 2014

Szaleństwo w piaskownicy.

Które dziecko nie kocha piaskownicy, placu zabaw? Ja chyba nie znam takiego.                                                                                                                                                                                                                                                

Jak większość dzieci, moja Patrycja po pewnym czasie spędzonym na zabawie dopomina się picia i oczywiście jedzenia. Do tej pory raczej nie brałam jedzenia, bo nie lubię gdy Pati je brudnymi łapkami, nawet jeśli jest to przez torebkę. Nigdy nie wiadomo czy jakiś kot tam nie nasikał.

Pianka jest świetna dla dzieci. Wiecie czemu Pati ma taką zabawną minę? Pianka zabawnie trzeszczy i musuje na dłoniach lekko łaskocząc. Oczywiście oprócz tych atrakcji dla dzieci, pianka spełnia zadanie dezynfekcji rąk, dzięki czemu Pati mogła spokojnie zająć się konsumpcją banana.
Oprócz pianki dostaliśmy jeszcze jeden super produkt. Och jakbym chciała go mieć kilka lat temu podczas wakacji nad morzem.
Wypoczywaliśmy z Kubą w Chłapowie. Na plażę chodziliśmy pięknym wąwozem. Niestety trwało to z 30-40 min w jedną stronę. Któregoś dnia mój szalony syn tak śpieszył się na plażę, że już na samym końcu drogi tak pędził, potknął się i .... oczywiście kolano zdarte do krwi. Wiecie co czekało męża? Wędrówka tam i z powrotem, bo po co komu woda utleniona i waciki. Gdybym wtedy miała te małe pudełeczko.
Aplikatory antybakteryjne z Eozyną 2% na USZKODZENIA SKÓRY 
Eozyna 2% to skuteczna substancja, która oczyszcza i wysusza uszkodzoną skórę, jak również odkaża i przyspiesza gojenie.


Produkty są bardzo poręczne i super przydatne nie tylko dla dzieci. Dorośli też mogą je stosować.


TOP