czwartek, 12 czerwca 2014

Blogowe ciotki.

Niezbyt lubię konkursy i rozdawajki. Pewnie dlatego, że raczej nie mam szczęścia do wygrywania, a nie lubię tego uczucia rozczarowania. Jednak do kilku konkursów się zgłosiłam.                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                              
                                                                                                                                                                        Tak właśnie zaczęła się blogowa znajomość z Asią i Jolą. Asia organizowała chyba swój pierwszy konkurs, a ja po prostu przepadłam jak zobaczyłam nagrodę. Pierwszy raz bardzo chciałam wygrać, lecz nie tylko ja. Joli też nagroda przypadła do gustu bardzo. Udało się, wygrałam Rozalindę, a Jola  dostała nagrodę pocieszenia. Tak to od Asi powędrowałam do Joli. W międzyczasie Asia zareklamowała konkurs u Agaty. Do konkursu się nie zgłosiłam, ale blog Agaty mnie zainteresował a Agata przywędrowała do mnie i do Joli, bo u Asi już była. Takim to sposobem (jak to mówi Jola) stałyśmy się kółkiem wzajemnej adoracji, ale takim pozytywnym. Czy coś pomieszałam dziewczyny?
Wysyłamy sobie i swoim dzieciom prezenty. Oczywiście dziewczyny dużo fajniejsze niż moje :( bo moje talenty hand made są dość ograniczone.
Gdyby nie blogowe ciotki moich dzieci nie mielibyśmy tyle wspaniałości, które pokazywałam Wam, ale i tak jeszcze raz pokażę:

Prezenty od Asi:Prezenty od Agaty:

Przezenty od Joli:

Dziękuję Wam dziewczyny, że jesteście najfajniejszymi blogowymi ciociami i koleżankami na świecie :)

Powinnam i ja w końcu jakiś talent w sobie odkryć, żeby następnym razem móc wysłać Wam coś wyjątkowego.

Post powstał przez Asię, która przysłała prezent urodzinowy dla Patrycji tuż po opublikowaniu postu o prezentach urodzinowych (to ten worek na kapcie z sówką). Sam Asikowy worek byłby taki samotny, więc wyszedł post o całej trójce mych mega zdolnych blogowych koleżanek.
TOP