piątek, 9 maja 2014

My Little Pony - Ponyville - HasbroMy Little Pony, to chyba jedna z kultowych zabawek dla dziewczynek. Moda na nie jak na razie nie przemija i nas nie ominęła. Oprócz kilku koników, posiadamy również grę planszową My Little Pony - Ponyville firmy Hasbro


Jest to zwykła gra planszowa. Celem gry jest obejście miasteczka i dotarcie do zamku. Plansza przedstawia miasteczko Ponyville.


 W zestawie są 4 pionki przedstawiające postać kucyków ( Sunny Daze, Pinkie Pie, Sparkleworks, Rainbow Dash). W grze nie posługujemy się kostką, lecz planszą na której losuje się kolor chmurki oraz kartami, które pokazują graczom w którą stronę mają się poruszać.Oprócz pięknej, kolorowej, magicznej planszy i kultowych postaci koników My Little Pony w tej grze nie ma nic niezwykłego. To zwykła planszówka, bez żadnych dodatkowych atrakcji. Aczkolwiek jej cena jest porażająca. Jest to koszt około 80 zł. Chyba gra nie sprzedawała się zbyt dobrze, bo jest już raczej trudno dostępna. Nie ma jednak czego żałować, bo nie jest ona warta swej ceny. Pati czasami w nią gra, ale raczej sporadycznie.

TOP