niedziela, 13 kwietnia 2014

Słońce i prezenty.

Dziękuję wam dziewczyny za wszystkie miłe słowa przy ostatnim poście. Bardzo poprawiłyście mi humor. Oto moje wirtualne podziękowanie :)


Piątek rozpoczął udany weekend. Na początku poprawiłyście mi humor wirtualnie, potem dostałam pocztówkę od Asi (Koronkowy Ogródek). Dzięki Asia :)


A później dotarła do mnie przesyłka od Karoliny (Dzieciństwo panny M) u której wygrałam opaskę i 2 gumeczki, a co dostałam to hohoho. Jeszcze raz dzięki Karolina. Nie spodziewałam się takiej paczuszki. Same patrzcie jak mnie obdarowała. Nawet mąż dostał prezent :)


Oprócz tych wszystkich miłych gestów z waszej strony, moje lepsze samopoczucie i miłe słoneczko sprawiło, że w końcu wyściubiłam nos z domu. Och jak cudownie było :)Uwielbiam popołudniowe słońce, wtedy zdjęcia wychodzą tak ślicznie :) U mnie weekend bardzo udany.

Teraz jednak nie będę robiła sobie blogowej przerwy, bo mój nastrój już jest ok. Natomiast od 8 maja wybieram się w góry na kilka dni, więc wtedy odpocznę od bloga. Jeśli znacie jakiś fajny pensjonat w Zakopanem albo Kościelisku to dajcie mi cynk.
TOP