środa, 9 kwietnia 2014

Lilla Lou Magic - projektantka mody.Nie jedna dziewczynka uwielbia bawić się w projektantkę mody. Tworzyć śliczne stroje i dodatki. Będąc w podstawówce miałam narysowany szablon lalki przez koleżankę, a sama dorysowywałam jej różne stroje. Pamiętam, że mogłam się tak bawić godzinami.

Teraz małym projektantkom na przeciw wychodzi Lilla Lou.


Lilla Lou Magic to kreatywna zabawa ze światem mody. W tym zeszycie naszymi modelkami są wróżki.
Oprócz gotowych postaci wróżek do ubrania w zeszycie znajdują się różne zadania do wykonania tj. domalowanie brakujących elementów wróżki, dorysowanie lustrzanego odbicia lub tez zaprojektowanie wróżki mieszkającej w liliowych kwiatach.

Zanim jednak moja córka zajmie się tymi zadaniami, postanowiła zaprojektować strój dla wróżki. Która z znanych wróżek była jej inspiracją? Dla tych co śledzą nasz blog od jakiegoś czasu będzie to jasne od razu. Oczywiście wróżką tą jest Dzwoneczek. Tak oto powstała pierwsza kreacja Patrycji.

A oto efekt finalny pracy Patrycji:


Jak na razie powstała tylko jedna kreacja, no niestety artysty nie można popędzać. Mamy jednak skrawki materiałów, lepkie kuleczki a może następnym razem użyjemy farb i może trochę brokatu. Technika wykonania jest dowolna, w końcu tylko własna wyobraźnia ogranicza twórcę czyli małą projektantkę

W sumie w zeszycie możemy wykonać 29 projektów. Po wykonaniu projektu możemy go zeskanować i umieścić na stronie Lilla Lou. Zeszyt jest dla dzieci od 6 lat.

Patrycji zeszyt się podoba. Może jeszcze nie potrafi robić takich fantazyjnych projektów, ale trening czyni mistrza. Za jakiś czas pewnie znowu pokażę wam co mała artystka - projektantka zaprojektowała dla następnych wróżek.TOP