środa, 23 kwietnia 2014

5 Urodzinki - przygotowania.

Dokładnie za miesiąc Patrycja skończy 5 lat. Uwierzycie, to będzie już równe 5 lat odkąd moje słonko jest z nami :)


Ja trochę nie mogę uwierzyć, że  z niej już taka duża panienka się zrobiła. Czasu coraz mniej do tego cudownego dnia, dlatego przygotowania czas zacząć.

Nigdy nie robiłam tak wielkich przygotowań na urodzinki, ale w tamtym roku Pati nie miała wcale imprezy urodzinowej, a za tort posłużyła starawa babeczka z komunii Kuby. Moja córcia to mega pogodna dziewczynka i wcale nie płakała, nie marudziła. Przyjęła to do wiadomości jak dorosła osoba, ze zrozumieniem. Właśnie dlatego w tym roku, będzie miała cudowne przyjęcie niespodziankę, do którego muszę zacząć się przygotowywać, a wam będę moje przygotowania relacjonować.

Co muszę zrobić:


  1. Zrobić dekoracje tematyczne.
  2. Zrobić pompony.
  3. Zrobić piniatę.
  4. Zrobić zaproszenia.
  5. Zaplanować menu.
  6. Zaplanować zabawy dla dzieci
  7. Przygotować strój dla jubilatki.
  8. Wymyślić dobry sposób pozbycia się jubilatki na 2 godzinki przed imprezą.
  9. Tort
  10. Zamówić prezent.

To chyba tyle. Wszystko mam zamiar zrobić sama, no chyba, że ktoś chce mi w czymś pomóc :D Dzieci nie będzie dużo, ale wszystkie te które córcia lubi najbardziej. Jeśli o czymś zapomniałam piszcie.

Was też zaproszę do zabawy, a równocześnie pomocy przy organizacji przyjęcia. Od poniedziałku co tydzień będzie 1 zadanie do wykonania. Zadań będzie 3. Dla zwycięzcy  jakaś fajna nagroda się znajdzie :)

Mam nadzieję, że wszystko wykonam zgodnie z planem i Pati będzie przeszczęśliwa.
TOP